Zabezpečovací systémy

Pořiďte si od nás optimální elektronický zabezpečovací systém (EZS) dle Vašich konkrétních požadavků, díky kterým můžeme vybavit, nastavit a zabezpečit Vaši domácnost, ale i firmu.

Mám zájem

Zdarma osobní konzultace

Záruka 2 roky

Rychlá a kompletní realizace „na klíč“

Následná údržba a servis

Elektronické zabezpečovací systémy a bezpečnostní systémy jsou souborem technických a organizačních opatření, sloužících k ochraně před ublížením, odcizením, poškozením, zničením nebo jiným způsobem narušení lidí a majetku v domácnostech i firmách. Moderní slaboproudé instalace umožňují vysokou míru ochrany i bez velkých stavebních zásahů.

Systém může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Proto Vám můžeme připojit i Tísňovou linku, kde operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z alarmu a v případě potřeby Vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k prověření situace.

Hlavním důvodem, proč si pořídit zabezpečovací systém v současné době je ten, že se zvyšuje nutnost důsledné ochrany hmotného majetku, ale také i důležitých dat. Proto jsou elektronické zabezpečovací systémy běžným standardem základní infrastruktury budov v podnikové a státní sféře, ale také i v bytových objektech.

Naše firma je plně připravena vytvořit komplexní řešení pro menší objekty a domácnosti, ale i pro rozsáhlé objekty s několika budovami. Obvykle nasazujeme několik typů čidel, kde každému lze nastavit typ vykonané akce při detekci narušitele, lze využít i více EZS ústředen (centrál) a určit míru jejich spolupráce.

Co se týče ovládání systému, ať už potřebujete zapnout alarm, rozsvítit světlo na zahradě nebo otevřít garáž, vždy máte několik možností, jak to udělat. To vše lze ovládat ve Vaší domácnosti či firmě klávesnicí, mobilní či webovou aplikací, nebo přes klíčenku.

V naší společnosti spolupracujeme se značkami zabezpečovacích systémů PARADOX A JABLOTRON.

Proč si vybrat systém právě u nás?

Kvalitní a elegantní technologie

Konzultace a zaškolení

24/7 střežení

Zásah při mimořádných událostech

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Servis a garance

Záruka kvality a certifikace

Mapa pokrytí

Aventin Servis s.r.o. operuje prozatím pouze na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje

Celý proces realizace od A do Z

Nezávazná poptávka – telefonicky / e-mail / formulář na našich stránkách

Domluvení osobní schůzky s technikem a jeho následná návštěva

Vypracování návrhu na míru a odhad ceny

Podpis smlouvy

Kompletní instalace, montáž a nastavení zabezpečovacího systému

Odborné zaškolení